– Pracownia „NTR” –

DSC_0176_res

Miło mi  zakomunikować, że   już w niedługiej przyszłości nasza „Wieżyczka muzyczna” – nasze magiczne miejce na ziemi w budynku „B” z kompleksu zasobów Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Poznaniu, po rewitalizacji  pozostanie w tym samym miejscu  z małą zmianą co do umiejscowienia i wielkości toalety. Nasza odnowiona „Wieżyczka muzyczna” będzie salką o powierzchni  ok 20 m2.

Na obecną chwilę,  wszystkich miłośników naszych działań w MDK1 oraz uczestników zajęć młodzieżowych zespołów muzycznych  informuję, że  w roku szkolnym 2018/2019 będziemy „działać” w tymczasowej pracowni zespołów muzycznych NTR (budynek C wejście od ul. Bielniki). Jest to niewielkie pomieszczenie byłego magazynu muzycznego o powierzchni  ok 9 m2. w którym zainstalowaliśmy panele dźwiękochłonne i niezbędny sprzęt. Udało się pomieścić  zestaw perkusji, pianino cyfrowe, wzmacniacze gitarowe  i konsole z mikrofonami – pracownia jest przystosowana akustycznie i sprzętowo dla zespołów na czas remontu „Wieżyczki muzycznej”. Przetestowaliśmy salkę i wyposażenie w składzie sześcioosobowym  i akustycznie daliśmy radę ;p

Myślę, że nawet  to niewielkie  – „tymczasowe miejsce”  – nadal będzie wybranym miejscem dla Ciebie, miejscem Twoich kreatywnych działań i spełnienia muzycznych aspiracji. Miejscem spędzania wolnego czasu z rówieśnikami , miejscem  o którym będziesz mówił , które będziesz wspominał  i już raczej nie zapomnisz nigdy – gdyż pewne działania zależą wyłącznie od nas samych.

Wielu uczestników naszych działań już się przekonało, że zawsze jesteśmy zaangażowani w realizację ich autorskich pomysłów  –  i pomagamy zaistnieć.

 Zapraszam do udziału w zespołach pracowni i studia „NTR”. Przyjdź i spędź twórczo swój wolny czas – kto wie,  może to będzie Twój nowy początek czegoś ważnego,  może Twój czas na spełnienie marzeń – a może i  z czasem  miejsce na początek Twojego sukcesu!

                                                                        Emilian Woźniak

 YouTube – MDK1Poznan 

 

Kontakt:  ntr@ewnet.pl                                                                                                                         Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *