– Zespoły „NTR” –

To już jest ostatni tydzień  lekcji on-line zespołów NTR – od przyszłego  tygodnia  zapraszam do pracowni muzycznej w emdeku!

Decyzją dyrekcji MDK1 (już od 25 maja) wznawiamy  naszą działalność na miejscu ,  czyli w placówce – mam nadzieję, że ten dotychczasowy czas w trybie pracy on- line był dla Was owocny!

Zapraszam do   kolejnych  muzycznych  wyzwań!

 

On – line za nami – najwyższy czas na ćwiczenie i twórcze działania w realu  !      

 


 

 

 

 

„Wieżyczka muzyczna”

Od września ubiegłego roku dysponujemy nową salką w budynku B   Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Poznaniu. Niestety trochę żal po rewitalizacji , że w nowej pracowni muzycznej –  mamy do dyspozycji tylko 18 m2 przestrzeni do działań  (niestety po ustawieniu sprzętów jeszcze  mniej – jakieś ok 10 m2 )  – zgodnie z obecnymi wymogami dotyczącymi pandemi (4 m2 na osobę) w salce może przebywać w tym samym czasie jedynie dwóch, może maksymalnie trzech  uczestników zajć – zatem w grupach zespołowych powyżej wspomnianej liczby osób  musimy zorganizować sobie większą przestrzeń,  czyli w miare mozliwości przenieść sie do innej , większej sali – bedziemy nad tym procedować

 

Co do sprzętu,  to w pracowni muzycznej dysponujemy  zestawem perkusji, pianinem cyfrowym, elektonicznymi instrumentami klwiszowymi, gitarowymi wzmacniaczami, konsolą z mikrofonami – co ważne, pracownia jest  przystosowana odpowiednio pod wzgledem akustycznym.

Tak jak przed laty,  nadal dysponujemy dla Was odpowiednim miejscem do spędzania wolnego czasu z rówieśnikami , miejscem  o którym będziecie  mówili , miejscem które zapewne będziecie wspominali  i już raczej nie zapomnicie nigdy – gdyż pewne działania zależą wyłącznie od nas samych.

Wielu uczestników naszych działań już się przekonało, że zawsze jesteśmy zaangażowani w realizację ich autorskich pomysłów   i pomagamy „zaistnieć”.

 Zapraszamy do udziału w zespołach pracowni i studia „NTR”. Przyjdź i spędź twórczo swój wolny czas – kto wie,  może to będzie Twój nowy początek czegoś ważnego,  może Twój czas na spełnienie marzeń – a może i  z czasem  miejsce na początek Twojego sukcesu!

                                                                        Emilian Woźniak

 YouTube – MDK1Poznan 

 

Kontakt:  emil.wozniak@mdk1.nazwa.pl ,  emilian.wozniak@gmail.com                                                                                                                      Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *