– Pracownia „NTR” –

DSC_0176_res

Wszystkich miłośników naszych działań w MDK1 oraz uczestników zajęć młodzieżowych zespołów muzycznych z radością informuję, że  w roku szkolnym 2017/2018 nadal będziemy się cieszyć użytkowaniem  „Wieżyczki muzycznej” – naszego magicznego miejsca na ziemi  – pracowni w budynku „B” z kompleksu zasobów Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Poznaniu.

Miło mi zakomunikować, że w ramach korekty projektu rewitalizacji MDK1 w przyszłości  nasza pracownia pozostanie w tym samym budynku z małą zmianą co do umiejscowienia i wielkości toalety.  Jaka będzie nasza nowa „Wieżyczka muzyczna”? Jak będzie wyglądała, czy spełni nasze oczekiwania i gdzie się podziejemy na czas remontu? Na to pytanie nie znam jeszcze odpowiedzi.

Nie ma się co zamartwiać –  myślę, że nawet  to niewiadome – „tymczasowe miejsce”  – nadal będzie wybranym miejscem dla Ciebie, miejscem Twoich kreatywnych działań i spełnienia muzycznych aspiracji. Miejscem spędzania wolnego czasu z rówieśnikami , miejscem  o którym będziesz mówił , które będziesz wspominał  i już raczej nie zapomnisz nigdy – gdyż pewne działania zależą wyłącznie od nas samych.

Wielu uczestników naszych działań już się przekonało, że zawsze jesteśmy zaangażowani w realizację ich autorskich pomysłów  –  i pomagamy zaistnieć.

 Zapraszam do udziału w zespołach pracowni i studia „NTR”

Przyjdź i spędź twórczo swój wolny czas – kto wie,  może to będzie Twój nowy początek czegoś ważnego,  może Twój czas na spełnienie marzeń – a może i  z czasem  miejsce na Twój sukces!

                                                                        Emilian Woźniak

 YouTube – MDK1Poznan 

 

Kontakt:  ntr@ewnet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *